Arşive Ait Yazılar...

Haziran 2016 tarihine ait yazılar gösterilmektedir.
01
Haz
2016

Sosyal medya üzerinden reklam yapmanın firmanıza fayda sağlayıp sağlamayacağını merak ediyorsanız, karar belli: pozitif katkısı tartışılmaz derecede fazla.

Sosyal medya, hangi alanda çalışıyor olursanız olun, sürekli çalışmalarınızı sunmak ve yeni müşteri çekmek için kusursuz bir mecra. İster yeni başlıyor olun, isterseniz de profesyonel, size verecek birkaç ipucumuz var.

Hepsinden önce, Constant Contact’in araştırmasına göre, Küçük işletmelerin %73’ünün sosyal medya pazarlamasını kullanmaya başladığını ve kullanmayan işletmelerin de %62’sinin önümüzdeki 12 ay içerisindeki planlarında sosyal medyanın bulunduğunu belirtelim. Yani küçük ya da büyük, sosyal medya firmanız için oldukça etkili bir reklam aracı.

Sosyal medyanın, iletişim kurma, keşfetme ve bilgi paylaşma yöntemlerimizi değiştirdiği ortada, ancak şimdilik bu formaliteleri geçip, bilinmesi gerekenlere gelelim. Sosyal medya, içerik paylaşmaktan, sadece sohbet etmeye kadar uzanan geniş bir yelpazede insanları birbirine bağlayan bir teknoloji olarak düşünülebilir. Sosyal ağlar da Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi insanların sosyal etkileşime girdiği sitelere verilen genel bir isim konumunda. Asıl konumuz olan sosyal medya pazarlaması ise, iletişim kurmak, sürekli işleri göstermek ve arkadaşların paylaşımlarıyla yeni müşteri çekme amacıyla bu teknolojinin kullanımıdır. Tanıdık gelmiştir muhtemelen. Bu pazarlama yöntemi, eskinin kulaktan kulağa yayılmasının günümüze uyarlanmış hâlinden başka bir şey değil.

01 Haziran 2016 - 12:46
372 Okundu
eticaret-seo

Arama Bölümü

profesyonelseo-banner

ProfesyonelSeo.Com.TR

Yazılardan Haberdar Olun

seo
SEO Fiyat Teklifi