Seo ile Web'de Maksimum Erişilirlik

Buradasınız: Profesyonel Seo > Seo Programları > RankBuilder v.2.9.93-[Cracked]

RankBuilder v.2.9.93-[Cracked]

Kategori : Seo Programları Tarih: 16 Ocak 2015 6 Yorum 9.616 Okundu

groupRank Builder,Otomatik backlink programlarında ön sıralarda bulunan xrummer ve suneke-x kafa tutan kullanışlı ve iddalı bir backlink programıdır.Programı yüklediğiniz zaman  senuke-x  ve diğer rakiplerinden farklı olarak  6 farklı modul ile birlikte gelmektedir.1.Modul Link Wheel oluşturma,2.Modul Forumlara otomatik kayıt olup profil kısmından profil backlink almak için 3.Social Bookmark olan sitelere,sitenizin 2 paragraflık tanıtım yazısı ile kayıt etmek 4.Article Submiter yani sitenizin tanıtım yazısı yabancı kaynaklı ücretsiz tanıtım yazısı alan sitelere otomatik gönderim yapmak 5.Modul Press Release Submiter,Basın Bülten gönderimi yarı-otomatik olarak programın datasına kayıtlı radyo istasyonu, televizyon ve kablo ağları, dergiler ve gazeteler gibi ana akım medyası basın bülteni gönderme gücüne sahiptir.6.Modul Video Backlink Çalışması için..Bu modulleri aşağıda detaylı olarak inceleyelim ve nasıl bir strateji geliştirmemiz gerektiğini hakkında konuşalım.

Bence RankBuilderı Senuke-x yada xrummer göre en güçsüz kılan özelliği bir diagram ve profil ağlarını otomatik olarak kendi bağlama yapmayıp her şeyi size bırakması bir bakıma güzel bir bakıma dezavantaj.Yani program bize profil backlink mi çalışmak istiyormun al bu modülü kullan yada video backlink mi çalışmak istiyorsun al bu modülümu kullan hangisine seo çalışmanda ihtiyacın olduğunu sen belirle diyor

Buna karşılık Senuke-X diagram özelliği sayesinde örnek olarak program sitenizin otomatik tanıtım yazısı yolladığı bir sitenin linkini alıyor ve profil backlinklerden sitenize değilde tanıtım yazısı aldığınız sitenin linkini güçlendiriyor sadece en son link çıkışını sizin ana domainizi gönderiyor.Senuke-x içinde bulunan diagramları incelerseniz zaten bağlantıları görüceksiniz.

Programın Kısaca Özellikleri:

 • Otomatik E-mail  hesabı oluşturma, üst sosyal bookmarking ve web 2.0 özellikleri
 • Otomatik e-posta doğrulama
 • Içerik ve 800′ün üzerinde bağlantı kaynağı oluşturur bağlantılar ve otomatik olara önderimler yapıyor.
 • RSS beslemelerini otomatik olarak tüm bağlantıları oluşturur ve otomatik pilotta geri geri bina RSS dizinlere teslim
 • 50 yakın güçlü bir web 2.0 özelliklerini otomatik olarak siteleri oluşturmak
 • 700′den fazla yüksek PR forumlarında geri profilleri oluşturur
 • Talep üzerine çok güçlü bir bağlantı Link Wheel oluşturur.
 • RSS her yazı sizin için bağlantılar oluşturarak, içerik ve üst RSS dizinlere patlamalar beslemeleri yapar

module1

Linkwheel basit çeviri olarak link tekerleği veya link direksiyonu olarak Türkçe’ye çevirilse de, biz “link döngüsü” olarak tabir edeceğiz.

Linkwheel genel çalışma mantığı olarak, hızlı ve çok sayıda backlink alarak ana siteyi üst sıralara çıkarmak için risk almak yerine, paravan siteler oluşturarak bu siteler üzerinden bir link akışını oluşturmayı amaçlar.

11

Link Weel Builder modulü resimdeki gibi gelicektir karşınıza ,modul ilk başta bize sitemiz ile ilgli bir tanıtım yazdırıyor ve Register Websites,Sitelere kayıt olduktan sonra aktivasyon kodunun gelip onaylancağı E-Mail Bölümüne kullanmadığını bir G-mail hesabını yazın,G-mail daha hızlı onaylıyor bu yüzden g-mail kullanması önemli..Select Sites Kısmında Gönderim Yapcağınız siteleri seçebiliyorsunuz.Logs Kısmında program şuanda nerde ne napıyor aşama aşama inceleye biliyor bir yerde takıldıysa burdan hangi hatayı aldığını göre bilirsiniz.Link kısmında alınan linkleri görebiliyor,Link Booster Rss feed gönderi yapıyor.

module2

Profile Link Builder,herkesin tahmin ettiği gibi forum sitelerine sitenizi  otomatik kayıt edip profil kısmına sitenizin adresini yerleştiriyor ve bu linkleri devamlı ping sitelerinden pingletiyor ki Google Botlar hızlı bir şekilde backlinklerinizi indexlesin.Ama şunu söyliyim bu modul X-rumer gibi forum sitelerine sitenizin içeriği ile ilgili otomaitik konu açıp imza kısmana hedef kelimenizi yazmıyor..Bu işlemleri yaparken başında durmanız gerekiyor çünkü bildiğiniz üzere forumlara kayıt olurken kontrol resimleri geliyor ve bu resimleri doğrulamanız gerekiyor…1000′den fazla yüksek PR siteleri ve forumlar kayıt olabiliyorsunuz.Ayarını iyi yapmak gerekli

module3

Social Bookmarking giderek önem kazanmakta ve unutmamak lazım ki google da arama motorunu optimize ederken gerçek yaşama göre optimize etmekte. Nasıl ki biz sevdiğimiz bir videoyu facebookta paylaşıyoruz. Google da bizimle aynı mantıkta düşünüyor ve “hımm.. bu adam buraya bu videoyu koyduğuna göre ilgisini çekmiş ve güzel bir şey ” diyor ve backlinkinize giriyor.Bu modül  tam otomatik olarak çalışıyor.. Bir kaç ayardan sonra 30 yılı aşkın üst Socail Bookmarking sitelerine içerik, bağlantılar veya hub yer imlerini anında yakınında sağlar.

module4

Article Submiter modülü tamamen tanıtım yazıları göndermek için yapılmış bir modüldür.Nasıl bizim ücretsiz tanıtım yazısı olan siteler mevcutsa programın içinde kayıtlı olan sitelere otomatik gönderim yapıyor.Göndericeğimiz makaleler türkçe içerikli olcağından çoğu sitede editörü kabul etmiyor sadece bir kaçında yayınlanıyor bizim için fazla kullanışlı değil ama blogger adreslerinize paravan link kaynağı olarak kulandığınız siteler için kullanın..

module5

Bu modül sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak amaçlı dizayn edilmiş ve bunun için gazete,dergi,radyo sitelerine yorumlar,2 paragraflık yazı ve bildiğiniz sektör siteleri,dizin sitelerine otomatik kayıt ediyor..

module6

RankBuilder 2.0 daha fazla çekiş gücü, bağlantılar ve trafik için en iyi 10 video paylaşım sitelerine hazırlamış olduğunuz videoları gönderim yazpıyor.Ben listede Youtube göremedim genelikle video submitterlarda listenin ilk sırasından Youtube olur.Ama bunun yerine kafa sitelerden   dailymotion var..

Sonuç olarak Rank Builder yurt dışındaki web masterlar tarafından oldukça kullanılan forumlarda adı geçen bir backlink programı ve seo çalışmlarınızda  kullanılmaya ,incelenenmeye değer.

Programı İndirmek İçin=>https://yadi.sk/d/NeGx8ukW6Fpwo

Bir önceki yazımız olan ForumBot v2.4 Cracked başlıklı makalemizde forum backlink, forumbot ve forumbot programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyu beğendiyseniz,bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz

Yazar Hakkında

Caner Kaya

Caner Kaya,Eastern Mediterranean University Bilgisayar Mühendisliği ve MBA Yüksel Lisans Eğitimini bitirdim.7 yıldır arama motoru optimizasyonu(SEO) / SEM / SMO ve diğer dijital pazarlama alanlarında danışmanlık hizmeti verdi.Türkiye'de bir çok kurumsal firma özel eğitimler ve pazarlama danışmanlıklarını ile İlgineiyorum

eticaret-seo

Yapılan Yorumlar

Bu konuya 6 yorum yapılmış.
 1.   kadınca18 Eylül 2015, 13:56  
   

  Çok güzel ve detaylı bir anlatım olmuş, bilgilendirme için teşekkür ederim. Programı indirdim ve kullanmayı deneyeceğim. Umarım iyi bir sonuç yakalarım bununla.

   
       
 2.   Ömer Aktas14 Haziran 2016, 1:39  
   

  Selamlar,

  bunu indirdikten sonra tam olarak neye dikkat etmememiz gerekiyor.

  Bana bu konuyla ilgili yardimci olursaniz cok sevinirim.

   
       
 3.   Film izle05 Temmuz 2016, 2:07  
   

  indirdim fakat kayıt nasıl yapacağım ?

   
       
 4.   samsun haber08 Ekim 2016, 16:18  
   

  konu güncelmi

   
       
 5.   ihsan18 Ocak 2017, 17:30  
   

  bunu indirip kullanan varmı acaba

   
       
 6.   Samsun çilingir09 Ağustos 2017, 6:03  
   

  Selam hocam programi Kurdum ama beceremedim acaba maileme pm atarmısınız yardımcı olabilirmisiniz lutfen

   
       

Yorum Gönder

İsim(Gerekli)
E-Posta(Gerekli)
Web Siteniz(Tercihen)

Mesaj Bölümü

Arama Bölümü

profesyonelseo-banner

ProfesyonelSeo.Com.TR

Yazılardan Haberdar Olun

seo
SEO Fiyat Teklifi