FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA-HİZMETLERİMİZ VE PORTFÖYÜMÜZ

KAYALAR Ltd. Şti. tam hizmet ajansı olarak ekip üyelerimizle 2000 yılından beri müşterilerimize profesyonel online marketing hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizle birlikte istek ve arzlarına göre bireysel internet marketing çözümleri üretmekteyiz. Şirketimizin internasyonal çalışma ağı müşterilerimize bizimle birlikte global marketing çözümleri tasarlama ve uygulamasını sağlamaktadır.

Arz ve isteklerinize göre online marketing çözümleri üretmekteyiz. Ürettiğimiz çözümler, hedefleriniz doğrultusunda uygulamanın her aşamasında tam etkinlik kontrolü sunmaktadır.

Online Marketing tecrübenin ve deneyimin asıl oduğu bir meseledir! Tecrübeli ve deneyimli pazarlama (marketing)-arama motoru optimizasyonu-web tasarım-Web-Video ve PR SEO (public relations search engine optimization) lardan oluşan dinamik ekibimiz size online marketingin esas alanları olan arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketingi konularında hizmet vermektedir. Daha geniş olarak bu alandaki hizmetlerimiz baner reklamından, affiliate kadar bütün konuları kapsamaktadır. Buna ilave olarak websitenizin konsepte, teknolojiye, kolay kullanılabilirliğe (usability), konularındadanışma hizmetleri veriyoruz. Kendimizi kreativve angaje online marketing hizmet ajansı olarak müşterilerimizin hedeflerine etkin ve tamisabetle ulaşmaları için, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Alınmış sertif ikalarve kualif ikasyonlar hizmet kalitemizi belgelemektedir.

Özelliklerimiz

Tam hizmet online marketing ajansı olarak analiz, stratejik danışmanlık, konsepsiyon, tasarım ve teknolojiyi kapsayan geniş hizmet portföyüne sahibiz.

Hizmet portföyümüz

•    Arama motoru marketingi (AMM)
•    Arama motoru optimizasyonu (SEO)
•    DanışmanlıkveProjemanagementi
•    Viral & Web-Video Marketingi
•    Web-Video tasarım ve çekimi
•    Seminerler&Workshoplar
•    Online Public Relations
•    Web ve Baskı tasarımı
•    Arama motoru optime edilmiş e-ticaretsistemleri

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz cooperasyonlarla, şirketinizin iş donatım danışmanlığıyla, publikasyon, reklam kampanyalarıyla, Cross Media – stratejileriyle Corporate Dizayn ve online aktivitenizin başarısını destekleyen bir çok ek hizmetle tamamlanmaktadır. Uzun vadeli iş başarınızı güvence altına almak hizmetlerimizin temel hedefidir.

‘’Sizin başarınız bizim hedefimizdir”

Başarınızı tesadüflere bırakmayınız bizim internet pazarlamacılığındaki bilgi, tecrübemiz ve deneyimimizden faydalanın.

Biz Profesyonel Seo olarak 10 yıllık tercübeye sahip tam hizmet ajansı olarak ekip üyelerimiz ile birlikte 13 ayrı dilde tüm dünyada profesyonel online marketing hizmeti sunmaktayız. Şirketimizin internasyonal çalışma ağı, genç, dinamik, müşterilerinin istek ve arzlarına göre yaratmış olduğu çözümler, doğru hedefleme ve çözüm odaklı projeler ile müşterilerimize marketing çözümleri sağlamaktayız.

Profesyonel Seo, size online marketingin esas alanları olan arama motoru optimizasyonu, arama motoru marketingi ve internet reklamlarının tüm alanlarında hizmet vermektedir. Kendi alanındaki tüm teknolojileri kullanarak şirketlere ihtiyaçlarına göre özel çözümler geliştirir, yatırımların geri dönüşlerini takip ve analiz raporları ile destekleyerek maliyet ve en yüksekgetiriiçinstratejilerhazırlayarakdoğru hedef kitleye ulaşarak pazarda fark yaratmasını sağlar.

Web tasarım ve arama motoru optimizasyonunun ayrı tutulmasının çeşitli nedenleri vardır. Web tasarım dendiği zaman tasarım işlemi kastedilmektedir. Başka bir deyişle güzel dizayn edilmiş ve şirketin imajına uyan bir vvebsitesinin yapılmasıdır. Bunun yanında arama motoru optimizasyonu tamamen farklı yaklaşımları gerektirir. Örneğin içerik metninizin anahtar kelimelerinize uygun tasarımı ve siteye sektör içerisinden bağlantılar (sonraki bölüme bakınız) gerektirir.

TOP